קוסמטיקה רפואית

בהבדל חד מ"הקוסמטיקאיות הקלאסיות" של הדור הקודם, הוכשרתי כקוסמטיקאית רפואית  בשיטת חוה זינגבוים.

שיטה זו מתייחסת  לעור כמכלול, ובמסגרת מסלול ההכשרה הייחודי בו  נחשפתי לעולם מקצועי רפואי קליני, לחומרי גלם פעילים שטרם נראו בישראל, לטכניקות טרנס-דרמליות החודרות למעמקי העור, כמו גם לידע  ולטרמינולוגיה מקצועית חדשה הכוללת מונחים מעולם הרפואה והביולוגיה.

 

אני מתורגלת לחשוב ולעבוד על-פי תוכנית טיפול פרטנית ואינדיבידואלית, ועל-פי שיטת האבחון הייחודית שפיתחה חוה זינגבוים, וכמובן, תוך מחויבות להשגת תוצאות בסטנדרט יוצא דופן. 

הסמכה:

בתום מסלול לימודים מורכב המבוסס על לימודים עיוניים, מעשיים וסטאז' במרכז האקדמי Hava Zingboim paramedical institute, (.קיבלתי תעודה  כקוסמטיקאית  רפואית בעלת  דיפלומת מוסמכות P.M.E  . (פארא-מדיקל אסטטישן) שיטה ייחודית זו  ממוקמת בתפר שבין הקוסמטיקה לפרמצבטיקה(תרופות). 
כבוגרות האקדמיה אני נהנית  מתמיכה מקצועית מתמשכת, ובנוסף מתעדכנות בכל חידוש או התפתחות בתחום הקוסמטיקה הרפואית המתקדמת – ללא הגבלת זמן. 

היתרונות הייחודיים:

הכלים לניהול תקשורת מקצועית עם רופאים, מעניקים לי כקוסמטיקאית רפואית עוצמה טיפולית שלא תמצאו אצל קוסמטיקאית מהדור הקודם.
להבדיל מהקוסמטיקה הקלאסית, עם טיפולי ניקוי העור המסורתיים, השלכותיה של הקוסמטיקה הרפואית  הן ארוכות טווח, תוך שימת דגש על הגנטיקה והביולוגיה של העור. שיטה חדישה זו מטפלות בתחומי אנטי- אייג'ינג והזדקנות העור, פיגמנטציה ואקנה, פילינגים .

אני יכולה לומר שאני גאה במקצוע שלי בידע ובניסיון שרכשתי לאחר שנים של עיסוק במקצוע. באפשרותי  לעמוד כיום מול אתגרים מקצועיים  ומגוונים.
 

להזמנת תור - התקשרו עכשיו 052-8611469

הצטרפו אלי בפייסבוק:

להזמנת שובר מתנה צרו קשר

אברהם קרן 36, כפר סבא

טל. 052-8611469

מייל: yael.gaistot@gmail.com

פתוח:

ראשון- חמישי 9:00-19:00

שישי - 8:30-14:30

שבת - סגור

©2016 יעל גייסטוט

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now