אודותיי

נעים להכיר, אני יעל

אהבתי את תחום הטיפוח והאסתטיקה כבר בימי הילדות שלי באורגוואי.

כתלמידה בבית הספר נהגתי להתאפר ולהנות ממראה מטופח.

בתור ילדה היו לי לחיים אדומות אותן הסתרתי באמצעות שכבת רבות של מייק-אפ.

מרבית נעוריי חיפשתי פתרון לבעיה, אך ללא הצלחה. לאחר טיפולים אצל רופאים, מטפלים וקוסמטיקאיות, הגעתי לקוסמטיקאית שידעה לתת לי את ההדרכה הנכונה. התחלתי להשתמש בחומרים המתאימים והצלחתי לאזן את הבעיה.

 

עשיתי דרך ארוכה עד שהגעתי לתחושה טובה עם הפנים שלי, בדרך גם עליתי לישראל בגיל 18.

היום אני מבינה שההתמודדות הזו סללה את דרכי.

זו הסיבה שאני כל-כך אוהבת את תחום הקוסמטיקה הרפואית.

האהבה והכבוד הרב שאני חשה כלפי המקצוע נהפך ליעוד עבורי.

 

יצאתי ללמוד בשנת 2001 על מנת להתמקצע בתחום, כאשר לאורך כל המסלול הניע אותי הצורך העז ללמוד לעומק ולהבין את דרכו המיוחדת של העור להתבטא.

זו הסיבה שעד היום אני ממשיכה להשתתף בהשתלמויות ובקורסים על מנת להיות מעודכנת בחידושים העדכניים ביותר בתחום. כך למעשה הפכתי למקצועית ומנוסה, על רקע הסיפור האישי שלי והרצון לעזור לאחרים. היום כשאני מטפלת בלקוחותיי, אני מבינה היטב את החלק הרגשי שיושב מאחורי התופעה של בעיות העור.

יעל-גייסטוט---אודותי.jpg
אני וטכנולוגיות בשירות הטיפול  האסתטי

מאז שנת 2003 כשסיימתי ללמוד קוסמטיקה במקביל לטיפולים הקלסיים מיד התחלתי לעבוד במכון שמתמחה בטיפולים אסתטיים ע"י מכשירים מתקדמים. המשכתי להתמקצע ולחקור את העולם המרתק זה.....
במהלך השנים המשכתי לעבוד במיטב  החברות  המובילות אשר מחזיקים מגוון טכנולוגיות ולמדתי תוך כדי עבודה וגם ע"י היצרנים שנתנו הכשרות מקצועיות להבדל בין הפרמטרים  וניצול האנרגיה בהתאם לסוג השיער ובאיברים  השונים בגוף על מנת לקבל את התוצאה המקסימאלית לכל לקוח.
דבר שגרם לי להבין שסוג הטכנולוגיה כן חשובה אך המטפלת שמפעילה אותה חשובה אף יותר כדי להביא לתוצאות מרביות ולהימנע מנזקים או תופעות לוואי.
כשתגיעו אלי תקבלו גם טכנולוגיה מתקדמת וגם מקצועניות  בטיפול בהתאמה אישית.
אני מזמינה אותך לקרוא על הטכנולוגיה וכיצד זה עובד.